ФК Шкендија vs ФК АП Брера Струмица

ФК Шкендија vs ФК АП Брера Струмица

vs

Резултати

ЕкипаПолувремеКрајГолови
ФК Шкендија011
ФК АП Брера Струмица011

ФК АП Брера Струмица

18Леонардо Антонио Среден ред

Детали

Датум Време Лига Сезона
22.10.2023 14:00 Прва МФЛ 2023/2024

Стадион

Градски Стадион Тетово
Ќосејол, Tetovo, Municipality of Tetovo, Polog Region, 1200, North Macedonia
This site is registered on wpml.org as a development site.