ФК Шкендија vs ФК АП Брера Струмица

ФК Шкендија vs ФК АП Брера Струмица

vs

Резултати

ЕкипаПолувремеКрајГолови
ФК Шкендија033
ФК АП Брера Струмица122

ФК АП Брера Струмица

Детали

Датум Време Лига Сезона
01.05.2024 16:00 Прва МФЛ 2023/2024

Стадион

Градски Стадион Тетово
Ќосејол, Tetovo, Municipality of Tetovo, Polog Region, 1200, North Macedonia
This site is registered on wpml.org as a development site.