ФК Кожуф vs ФК АП Брера Струмица

ФК Кожуф vs ФК АП Брера Струмица

vs

Резултати

ЕкипаПолувремеКрајГолови
ФК Кожуф000
ФК АП Брера Струмица022

ФК АП Брера Струмица

4Александар Ристевски Одбрана
8Илија Донов Среден ред

Детали

Датум Време Лига
20.09.2023 15:00 Куп на Македонија

Стадион

Градски стадион Гевгелија
This site is registered on wpml.org as a development site.