Комплет за тренинг – долги

2,800 ден

SKU: N/A Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Направен од 100% памук, овој комплет се состои од горен и долен дел тренерки е достапен во повеќе големини и го вклучува логото на Брера.

Големина

S, M, L, XL

This site is registered on wpml.org as a development site.