Маица поло Брера

1,300 ден

Состав: 100% памук, тежина: 180 г/м2

SKU: N/A Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Биди еден од верните обожаватели на Брера Струмица со тоа што ќе ја покажеш љубовта кон клубот на својата маица. Оваа поло маица е достапна во повеќе големини и е совршена за вашите секојдневни активности.

Големина

S, M, L, XL

This site is registered on wpml.org as a development site.