Шорцеви

300 ден

SKU: N/A Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Можеби не сте на теренот заедно со фудбалерите на Брера Струмица, но секогаш ќе бидете дел од тимот со боите на Брера. Црната и зелената ќе станат вашата омилена комбинација, а вие ќе бидете препознатливи дури и од последниот ред на трибините.

Боја

Зелена, Црна

Големина

S, M, L, XL

This site is registered on wpml.org as a development site.