Ден

јуни 30, 2024
30
Јун
2024

Нашите млади Живко Крстев и Марио Костов добија договори за првиот тим

Живко Крстев и Марио Костов членови на младионскиот тим на нашиот клуб потпишаа договори за настап и во иднина во дресот на Брера. Станува збор за 19 годишни фудбалери кои во младинската Супер лига ги презентираа своите играчки перформанси а како клуб кој води грижа за својот потенцијал им понуди договори и ги отвори вратите...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Sponsors

This site is registered on wpml.org as a development site.