Ден

август 20, 2023
20
Авг
2023

Капитенот МАРИО ВРДОЉАК пред мечот со Струга ТЛ

,,Ни останаа уште два тренинга до натпреварот. Сигурно сме подготвени, сега ги спремаме последните детали за мечот во понеделник. Мора да ја респектираме Струга бидејки се Шампиони и се во четвртото коло од Конференциската лига. Докажаа дека се навистина се добра екипа, но и ние имаме свои шанси. Одиме да играме отворен фудбал, да се...
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.