Следен натпреварФК АП Брера Струмица vs ФК Струга Трим Лум/11.11.2023/СЦ Пандевmk

Ден

октомври 28, 2023
28
Окт
2023

Против Вардар нема да биде лесно имаат верни навивачи – но нема да се предадеме, кажаа Валенти и Руфати

Нашиот сениорски состав утре против Вардар го игра мечот од 12 тото првенствено коло. Иако славевме против црвено црните во првото коло од лигата, од стручниот штаб велат дека утре нема да биде лесно. Како што подвлече Валенти, Вардар ќе има голема поддршка од навивачите но има и поединци кои имаат големо искуство ,,Знам дека...
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.