Следен натпреварФК Гостивар vs ФК АП Брера Струмица/03.03.2024/Градски стадион Гостиварmk

Ден

јануари 25, 2024
25
Јан
2024

Брера ги почна тренинзите во Анталија – условите одлични, атмосферата добра ! (ВИДЕО)

Нашиот сениорски состав кој вчера попладне пристигна во Анталија Турција како дел од подготвителниот период за пролетниот дел од првенството, денеска го одработи првиот тренинг. Тренингот се реализираше на спортскиот комплекс на хотелот во кој сме сместени, кој располага со одлични услови и соодветна инфраструктура.  Освен на физичката подготвеност се работеше и на техничко тактички...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Последни новости

Brera Strumica vs MGP Highlights 25 02 2024
26.02.2024
Круљ: Во недела на „Кукуш“ во Турново ќе играме за да ги потврдиме трите бода од Кратово !
23.02.2024
Brera Strumica press 23 02 2024
23.02.2024

Спонзори

This site is registered on wpml.org as a development site.