Ден

јануари 28, 2024
28
Јан
2024

Пораз од Черноморец Одеса во втората контролка иако покажавме добра и цврста игра

Нашите првотимци кои се на подготовки во Анталија денеска се соочија со Ченоморец Одеса во рамките на вториот контролен меч за пролениот дел од првенството од кој претрпивме пораз со 3:1.  Како и против дуелот со Верес така и против Черноморец Одеса фокусот ни беше играта и увид на индивидуалните перформанси на играчите, заради што,...
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.