Следен натпреварФК Гостивар vs ФК АП Брера Струмица/03.03.2024/Градски стадион Гостиварmk

Ден

февруари 7, 2024
07
Фев
2024

Круљ: Покажавме сериозен квалитет на контролките во Анталија и добро е што постигнувавме голови

Нашите првотимци ја започнаа и третата фаза од подготвителниот период за пролетниот дел од првенството. По враќањето од Анталија Турција тие имаа неколку дена одмор а од денес ги започнаа тренинзите со кои треба да се избруса формата за вториот дел од шампионтот. Стратегот Бојан Круљ изрази задоволство од сработеното во Анаталија каде се одиграа...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Последни новости

Brera Strumica vs MGP Highlights 25 02 2024
26.02.2024
Победа над Македонија ЃП во Турново – одлична игра на нашите момци
25.02.2024
Круљ: Во недела на „Кукуш“ во Турново ќе играме за да ги потврдиме трите бода од Кратово !
23.02.2024

Спонзори

This site is registered on wpml.org as a development site.