Ден

јуни 26, 2024
26
Јун
2024

Првиот тим ги почна подготовките за новата сезона – ќе се реализираат во Струмица и Банско Бугарија

Нашиот прв тим денеска на теренот на СЦ Пандев во Струмица ги почна подготовките за новата сезона. На првиот тренинг се појавија сите фудбалери на кои стратегот Бојан Круљ ќе смета во подготвителниот период но и за наредната првенствена сезона. На првиот тренинг се појавија сите фудбалери кои беа во дресот на Брера со исклучок...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Sponsors

This site is registered on wpml.org as a development site.