Ден

јуни 27, 2024
27
Јун
2024

Јован Симиќ: Оваа сезона ги очекувам резултатите, младите и оваа сезона ќе ни бидат во фокус !

Спортскиот директор Јован Симиќ очекува оваа сезона да излезат на виделина работите за кои минатата сезона се вложуваше. Како што подвлече оваа сезона ќе се собираат плодовите од онаа што во псоледната беше засеано. Симболички, имајки во предвид дека во првата година новиот менаџмент на нашиот клуб се фокусираше на задржување на прволигашкиот статус но...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Sponsors

This site is registered on wpml.org as a development site.