Ден

јули 2, 2024
02
Јул
2024

Марјан Ристовски Швајц ново име во нашиот прв тим

Крилниот играч Марјан Ристовски следната натпреварувачка сезона ќе го облече дресот на Брера Струмица. Управата на нашиот клуб и овој 27 годишен фудбалер се договорија да биде дел од нашиот тим и со стартот на подготовките за новата сезона, Ристовски ќе бидена располагање на нашиот стручен штаб предводен од Бојан Круљ. Марјан Ристовски потекнува од...
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Sponsors

This site is registered on wpml.org as a development site.