Следен натпреварФК Гостивар vs ФК АП Брера Струмица/21.04.2024/Градски стадион Гостиварmk

Goran Pandev – Pretsedatel na FK AP Brera Strumica (intervju)

Погледнете го интервјуто со Горан Пандев, претседателот на нашиот клуб кој од ФК „Академија Пандев“ со ребрендирањето преминува во ФК „Академија Пандев Брера Струмица“.

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Последни новости

Победа над Воска, Мартин Ѓоргиевски во финишот од мечот донесе радост
13.04.2024
Brera 3 1 Pelister Pomladi pioneri 13 04 2024 cela utakmica
13.04.2024
Утре во Турново против Воска за нови три бода !
12.04.2024

Спонзори

This site is registered on wpml.org as a development site.