Следен натпреварФК АП Брера Струмица vs ФК Македонија ЃП/25.02.2024/Стадион Кукуш Турновоmk

SoftShell јакна

Состав: 100% полиестер
Целосен преден патент
Патент на џебови
Брера Струмица принт

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

SKU: N/A Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Надвор може да биде ладно но пасијата останува иста и ќе не направи да ја почуствуваме топлината на секој меч. Обезбеди се со црна SoftShell јакна брендирана со Брера Струмица

Големина

S, M, L, XL, XXL

This site is registered on wpml.org as a development site.