Ден

август 14, 2023
14
Авг
2023

Руфати: Воска Спорт се покажа како незгоден противник

Руфати : Воска Спорт се покажа како незгоден противник, но нашиот тим покажа потенцијал и верувам дека Брера може повеќе односно да биде во врвот на табелата…
Прочитај повеќе
14
Авг
2023
14
Авг
2023

Победа против Воска Спорт

Со головите на Ване Крстевски и Агрон Руфати, нашиот тим славеше против Воска Спорт со 2:0
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.