Ден

април 12, 2024
12
Апр
2024

Утре во Турново против Воска за нови три бода !

Нашиот прв тим утре на стадионот „Кукуш“ во Турново ќе го одигра мечот од 27 коло против Воска. Ова ќе биде доста тежок меч бидејки бодовите како што се важни за нас така и за тимот на Воска кој се бори да излезе од опасната зона. ,,Сигурен сум дека стадионот ќе биде полн како што...
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.