Ден

јули 8, 2024
08
Јул
2024

По одличниот трансфер на Трајков, нашиот досегашен капитен Марко Алчевски со треансфер во израелски „Хапоел“

По трансферот на Димитар Трајков во украинскиот клуб „Полисја“, за рекордна откупна сума, следи и трансферот на нашиот прв голман и капитен на екипата, Марко Алчевски, кој заминува во израелскиот клуб „Хапоел“ од Ерусалим.
Прочитај повеќе

Останете поврзани

Следете нè за сите најнови ажурирања, содржини од зад сцената и ексклузивни интервјуа со играчи и тренери.

Sponsors

This site is registered on wpml.org as a development site.