Следен натпреварФК АП БРЕРА Струмица vs ФК Шкупи/10.12.2023/СЦ Пандевmk

Христијан Малески се запиша како стрелец во дебитантскиот настап

Новајлијата во нашиот тим Христијан Малески во дебитантскиот настап се запиша како стрелец…Еве што кажа по мечот со Тивкеш

Остави коментар

This site is registered on wpml.org as a development site.