Филџан

250 ден

Материјал: керамика

69 на залиха

Категорија:
Опис

Вашиот омилен фудбалски тим е секогаш тука со вас, дури и наутро со првото кафе или чај. Керамичкиот филџан на Брера Струмица совршено ќе ги долови вкусовите на одбраниот пијалак, а вие повеќе нема да посегнете по друга чаша.

This site is registered on wpml.org as a development site.