Следен натпреварФК Гостивар vs ФК АП Брера Струмица/21.04.2024/Градски стадион Гостиварmk

Пенкало

50 ден

Материјал: пластика

Категорија:
Опис

Со екслузивното пенкало Брера Струмица, нашиот фудбалски клуб ја испишува својата историја и ги брои победите на теренот. Со пенкалото на Брера, биди во чекор со случувањате во животот и не заборавај ги важните моменти.

This site is registered on wpml.org as a development site.