Приврзок

150 ден

Метален двостран приврзок, во форма на круг, димензии: 25mm

Нема на залиха

Категорија:
Опис

Носи ја Брера Струмица со тебе, каде и да си! Привезокот на Брера совршено ќе се вклопи во вашиот стил и ќе ги чува вашите клучеви. Кога веќе ја имаш Брера во срцето, имај ја и на привезокот.

This site is registered on wpml.org as a development site.