Следен натпреварФК АП Брера Струмица vs ФК Македонија ЃП/25.02.2024/Стадион Кукуш Турновоmk

Запалка

Категорија:
Опис

Запалката е повеќе од само функционална алатка. Неговата компактна големина го прави лесен за носење во џеб или торба, подготвен да се запали во секој момент. Без разлика дали ви е потребен за палење свеќи, цигари или какви било други потреби за палење, оваа запалка е дизајнирана да ги задоволи вашите барања.

This site is registered on wpml.org as a development site.