Метален привезок топка

200 ден

Метален привезок во форма на круг со амблем логото на Брера Струмица од предната страна и форма на фудбалска топка на задната страна.

120 на залиха

Категорија:
Опис

Метален привезок – круг
А страна – Брера Струмица лого
Б страна – фудбалска топка

Привезокот е изработен од висококвалитетен материјал, со висок степен на издржливост и сјајна површина. Идеален реквизит од омилениот спортски клуб.

This site is registered on wpml.org as a development site.