Ранец

1,700 ден

Состав: 100% полиестер
Бои: црна
Принт на Брера Струмица лого

Категорија:
Опис

Функционален ранец кој ќе го придружува секој ваш активен ден. Ранецот има главна преграда во која можете да ги спакувате сите неопходни работи за вашата дневна рутина или вежбање, како и преден вертикален џеб со патент за сите ситници.

This site is registered on wpml.org as a development site.