Нотес со спирала

300 ден

Нотес со спирала, корица од рециклиран картон без сјај, А5 формат,  80 листа од бела перфорирана хартија

23 на залиха

Категорија:
Опис

Работи и учи заедно со Брера Струмица. Каде и да си, било во училиште, на работа, на состанок или дома, нотесот со спирала на Брера Струмица ќе биде вашиот верен другар.

This site is registered on wpml.org as a development site.