Торба за копачки

300 ден

Зајакнат на аглите, врвка со подесување, димензии 33×42 cm
Состав: 100% полиестер
Бои: зелена, црна
Црни врвки
Принт на Брера Струмица лого

SKU: N/A Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Торбата за копачки е неизоставен дел од секојдневието на секое спортско лице, било да е професионалец или аматер. Ставете ги копачките во вашата Брера торба и истрчете на игралиштето со нов степен на самодоверба.

Боја

Зелена, Црна

This site is registered on wpml.org as a development site.