Следен натпреварФК Гостивар vs ФК АП Брера Струмица/21.04.2024/Градски стадион Гостиварmk

Шал

450 ден

Состав: 100% полиестер, димензии: 150х25 cm

Категорија:
Опис
Дополнителни информации

Стоплете ги телото и душата и покажете ја љубовта кон Брера Струмица со брендираниот шал. Достапен во две бои и направен од висококвалитетни материјали, овој шал ќе ве охрабри да навивате уште пожестоко на натпреварите.

Боја

Жолта, Црна

This site is registered on wpml.org as a development site.