Ден

ноември 10, 2023
10
Ное
2023

Валенти – Против Струга ќе биде многу тешко, но ние имаме јасна идеја што и како сакаме да играме за време на натпреварот

Утре нашиот тим на свој терен го пречекува актуелниот шампион Струга Трим Љум со кого во првата мегусебна пресметка ова сезона славевме со 2:1 Стручниот штаб предводен од стратегот Валенти смета дека утрешниот натпревар ќе биде доста тежок имајки во предвид за каква екипа станува збор. ,,Првиот натпревар беше многу добар. Тие ги играа и...
Прочитај повеќе
10
Ное
2023

ФК АП Брера АД Струмица вработува финансиски сметководител !

Под мотото „Брера те посакува“ нашиот фудбалски клуб „Академија Пандев Брера Струмица “ Акционерско друштво Струмица, вработува  финансиски сметководител. Станува збор за работна позиција во административниот сектор на клубот од областа на на финансиите и сметководството. Заинтересираните кандидати треба да одговорат на следните работни обврски но и да ги исполнуваат следните услови: Клучни области на...
Прочитај повеќе
This site is registered on wpml.org as a development site.