ЃОРГИ ЈАНКУЛОВ – Заминуваме во Струга по поволен резултат

Денеска нашите фудбалери го играат мечот од третото коло. Му гостуваат на Струга ТЛ. Стрелецот на првиот гол ова сезона за нашиот тим – ЃОРГИ ЈАНКУЛОВ вели дека се максимално подготвени и во Струга заминуваат по поволен резултат. Мечот се игра со почеток во 17 часот….

This site is registered on wpml.org as a development site.