Нашите кадети на турнирот во Фоча, Босна и Херцеговина

Нашите кадети деца родени 2006/07 денес на турнирот во Фоча-Босна го одиграа првиот натпревар со екипата на Фк Железничар каде што одиграа 0:0. Утре не очекува дуел против Црвена звезда од 17.30 часот. Да истакнеме дека овде во Фоча не посети и господин Борчо Дамјанов кој е амбасадор на Р.Македонија во Босна и Херцеговина.

This site is registered on wpml.org as a development site.