Следен натпреварФК АП БРЕРА Струмица vs ФК Шкупи/10.12.2023/СЦ Пандевmk

Победа на пријателскиот меч со Пелистер

Нашиот тим на пријателскиот меч што го одигра во недела на 30.07.2023 на спортскиот центар „Пандев“ издвои победа од 2-1.

Остави коментар

This site is registered on wpml.org as a development site.