Следен натпреварФК АП БРЕРА Струмица vs ФК Шкупи/10.12.2023/СЦ Пандевmk

Тренинг маички за најмладите

Денес на нашите најмлади членови им поделивме маичка за тренинг,ние како клуб во иднина ке вложуваме во младите категории.
Секое дете кое сака да тренира фудбал е добродојдено во нашиот клуб.

Остави коментар

This site is registered on wpml.org as a development site.