Следен натпреварФК АП БРЕРА Струмица vs ФК Шкупи/10.12.2023/СЦ Пандевmk

Старт на припреми на младинска школа

Денес означивме старт на припремите на младинска школа, Спортскиот директор на младинската школа Сашко Пандев, кординаторот Борче Постолов и тренерите Тони Атанасов, Мартин Алаѓозовски и Ѓорѓи Стојчев на сите присутни деца им посакаа успешен старт на подготовките.

Остави коментар

This site is registered on wpml.org as a development site.